Program produkcyjny»   Malowanie mokre


Szukaj

Malowanie mokre

Zestawy malarskie
Agregaty pneumatyczne nurnikowe
Agregaty pneumatyczne czerpakowe
Agregaty pneumatyczne 2-komponentowe
Agregaty pneumatyczne transferowe
Pistolety natryskowe
Dysze natryskowe
Węże ciśnieniowe
Systemy ssące
Filtry
Mieszadła
Wyciskacze
Podgrzewacze
Zawory regulacyjne
Wózki, stojaki, półki
Katalog części zamiennych
Akcesoria
Kabiny mokre ze ścianą wodną
Kabiny mokre z filtrami

Malowanie proszkowe
Linie malarskie
Specjalna aparatura procesowa
Transport technologiczny
Kucie węży
Automatyzacja procesów
Projektowanie i budowa maszyn
Systemy Sterowania
Usługi
Elektrokataforeza, autoforeza
Rekuperacja, odzysk ciepła
Oczyszczanie ścieków
Oczyszczanie powietrza

 Certyfikaty
Referencje
Nasi partnerzy
Serwis
Warunki sprzedaży
Gwarancja
Targi
 

W oparciu o własnej konstrukcji pompy nurnikowe i tłokowe silniki pneumatyczne, przy wykorzystaniu bogatej listy osprzętu (pistolety, węże, dysze, rury ssące, filtry, zawory, wózki, mieszadła, podgrzewacze itd.) budowane są aparaty do malowania farbami ciekłymi w technologii airless i air-combi (air-assisted) o przełożeniach od 12:1 do 78:1 i wydajności od 20 cm3/PS (podwójny skok) do 385 cm3/PS (od 5 do 45 ltr./min).

Dzięki dużej rozpiętości parametrów naszych agregatów oraz szerokiej ofercie wyposażenia uzupełniającego możemy spełniać wymagania wszystkich odbiorców i nasze aparaty są stosowane zarówno do produkcji mebli, gdzie wymagane jest perfekcyjne wykończenie powierzchni jak i do ciężkiej antykorozji, w stoczniach, w hydrotechnice, gdzie nakłada się materiały grubo powłokowe, o wysokiej zawartości części stałych (farb high-solids), z wypełniaczami typu pył cynkowy, płytki szklane, płatki żelaza etc.


Szeroka oferta agregatów i osprzętu wsparte odpowiednim potencjałem projektowym odpowiednie doświadczeniem pozwala na budowanie kompletnych, automatycznych linii technologicznych do malowania mokrego, z automatyczną zmianą koloru, kabinami malarskimi, systemami transportu technologicznego, suszarkami, wentylacją, systemami zabezpieczeń. Cały proces może być sterowany odpowiednie kontrolowanych dzięki komputerowej wizualizacji.


W dużych instalacjach malarskich bloki magazynowania i przygotowywania farby są wydzielane z obiektów produkcyjnych a farba jest transportowana do stanowisk pracy rurociągami. W instalacjach służących do dystrybucji wykorzystywane są specjalne pompy dwu- lub czterozaworowe o dużej wydajności z odpowiednim osprzętem.

 

 

 


Pobierz pliki:

Malowanie mokre_PL [756 KB] 
 

DrukujInformacja prawna    
webmaster webdesign
Napisz do nas PL EN DE RU SE ES